To že adidasu ide karta sme si všimli asi všetci, svedčí o tom aj najnovší model z produktovej línie Equipment. Je ním model EQT 93/17 , ktorý očarí svojou priekopníckou konštrukciou, to že sa s modelom Equipment 93 bude experimentovať sme si mohli všimnúť už minulý rok kedy pridali na svoju retro tenisku modernú BOOST podrážku  - EQT 93/16 . 

Neprehliadnuteľný je pixel-noise motív na tkanom zvršku tenisky a tiež detaily Turbo Red (ružovej) farby. Avšak najviac nás na tejto teniske zaujala BOOST podrážka ktorej agresívny vzhľad je naozaj BRUTÁLNY . 

Ak sa ti tieto sneakers páčia rozhodne si do svojho kalendára zapíš dátum 26.1. - Štvrtok  , kedy ich nájdeš u nás na Trendsetter.sk alebo na kamennej predajni na Námestí Slobody 26 v Bratislave.

 

EQT SUPPORT 93/17 Turbo Red 

BB1234 

Cena : 179.95 €

 

 

 

 

 

 

V tomto dátume 26.1 teda vo Štvrtok výjdu taktiež ďalšie veľmi zaujímavé sneakers z línie adidas Equipment a to  adidas EQT SUPPORT ULTRA P , charakteristická silueta z 90 tych rokov ktorej dokonale kontrastuje futuristický PRIMEKNIT materiál a BOOST podrážkou. 

Dostupné budú v dvoch farebných prevedeniach a to "Core Black" a "Vintage White" 

Oba farebné varianty budú dostupné  od 26.1 - Štvrtok , na Trendsetter.sk a tiež na Kamennej predajni na Námestí Slobody 26 v Bratislave.

adidas EQT SUPPORT ULTRA P - 179.95 

 

 

Top