Po dlhom čase sa zas raz vraciame s blogovým článkom, v ktorom Ti opäť predstavíme novú značku, ktora nám pribudla v našom brandliste. Je ňou Puma a odštartovali sme to hneď vo veľkom!
Prečo vo veľkom? Jeden z prvých modelov, ktoré sme predstavili bol rovno z kolaborácie s lokálnou Londýnskou značkou Trapstar, ktorú majú v obľube mnohé zahraničné celebrity a sú špecifický svojimi extravagantnejšími dizajnmi. 
Výsledkom tejto kolaborácie je model Disc Blaze - bez šnúrovania, s "naťahovacím diskom". Postfuturistická konštrukcia tenisky bola obohatená farebným prevedením, ktoré by sme mohli pomenovať Red Camo, avšak nie také obyčajné. Na zvršku taktiež dominuje aj sivá farba, ktorá v spojení so spomínanou červenou a vzorom pripomínajúcim maskáč, dokonale dotvára kolaboráciu, podľa ktorej ihneď spoznáš že sa jedná o vplyv značky Trapstar.
Menej známa značka UEG, pochádzajúca z Poľska je zas charakteristická svojimi minimalistickými a technickejšie zvládnutými dizajnmi. Z tejto spolupráce zas vznikly jednoduché slip-on tenisky, do ktorých sa na prvý pohľad zamiluješ. Počet párov tejto kolaborácie bol a aj je limitovaný, takže podotýkame, že doskladnenie do úvahy nepricchádza. Bohužiaľ. 
Suede Classic+
Od limitovaných modelov a kolaborácii prejdime ku klasike od Pumy samotnej, ktorá sa už pár rokov drží na trhu a opäť si raz užíva svoj vrchol obdivu. V ponuke máme červený aj čierny model, podobný vkus majú aj chalani z Rae Sremmurd - taktiež sú zásobený týmito bombami.
UPDATE: Dnes sme pridali ďalší model - je to model Puma Suede s platform podrážkou a "Gold Toe" - čo je zároveň aj ich názov. Tento model je určený výlečne pre slečny, na prvý pohlad pripomína väčšine kolaboráciu s Fenty (Rihannou) - ale pri pohlade z blízka, zistíš že tomu tak nieje. 
 
 
Puma v skratke:
- ako taká, bola založená v roku 1948, a jej otcom je Rudolf Dassler (1924 bola "známa" ako Gebrüder Dassler Schuhfabrik) 
- pôvodná firma bola založená dvoma bratmi, Adolfom Dasslerom, ktorý sa neskôr osamostatnil a založil značku Adidas. 
- pod krídlami značky Puma sa v súčastnej dobe vydávajú kolaborácie s mnohými módnymi značkami, či osobnosťami. Napríklad kolaborácia so streetwearovou prémiovou značkou Bape, či Fenty - pod ktorou vystupuje Rihanna s jej legendárnymi creeper teniskami s platformou alebo "huňatými" papučkami pre slečny. 
 

Top