Adidas je značka známa ako jedna z inovátorských a pokrokových v rámci streetwearu a  sverovej sneakergame. Tento krát vám prinášame zaujímavosť vo forme nezvyčajnej kolaborácie. 

Nie, nejedná sa o žiadny nový release modelu Yeezy, alebo inej kolaborácie s populárnou značkou oblečenia či interpretom. Tentokrát sa na to poďme pozrieť trochu inak. Parley for the oceans - organizácia, ktorej celoživotným cielom je vyčistiť oceány od odpadkov a zachrániť tak našu planétu, je už dlhú dobu sponzorovaná nadáciou nemeckého gianta menom Adidas. Avšak pred pár dňami, sa meno Parley začalo spájať so značkou adidas mnohokrát častejšie a značka je čoraz známejšia a známejšia, vďaka ich spoločnému projektu. Takto nejako to začalo.

Prvý koncept, ktorý bol predstavený koncom Júla tohto roku vyzeral takto. 

Nejedná sa iba o logo na plagátoch, či finančnú podporu. Adidas sa rozhodol urobiť niečo viac. Po dlhej dobe prípra, čistenia pobreží a mnoho prácach, sa na YouTube dostalo video, ktoré nám oznamuje spoluprácu formou kolaborácie a nového modelu od Adidasu. "Z mora, do tenisky" - tak znie headline videa, ktoré vám všetko potrebné predstaví. No skrátene - na čo sa môžme tešiť - je novinka, ktorá bude zrejme viac než podobná Ultraboostom, konkrétne tým s podtitulom Uncaged. Tešíte sa? 

Tentokrát, budeme mať možnosť uzrieť nový model - aspoň teda tak sa značka tvári: 

 

Top